5 грудня 2017 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» під егідою Мінекономрозвитку України відбувся ІІ міжнародний Форум із технічного регулювання за участі представників Національної ради з питань торгівлі Швеції, Програми розвитку комерційного права США, Німецького товариства міжнародного співробітництва, зацікавлених міністерств, інших центральних органів виконавчої влади України, технічних комітетів стандартизації, державних підприємств, установ та організацій, асоціацій, профспілок та громадських організацій, зокрема, Європейська Бізнес Асоціація на тему: «Належна регуляторна практика подолання технічних бар’єрів в торгівлі (на прикладі електротехнічної та машинобудівної галузі)».

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Ю.П. Бровченко. Відбувся обмін методичними рекомендаціями фахівців Мінекономрозвитку України з представниками Національної ради з питань торгівлі Швеції.

У рамках Форуму виступив перший заступник директора українського науково-технічного інституту сертифікації та випробувань електрообладнання ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Л.М. Воробей щодо  експорту продукції машинобудування, електроніки та інженерії.

Підбиваючи підсумки, учасники Форуму мали можливість розповісти колегам про свою поточну роботу, майбутні проекти та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 DSC7338n

 DSC7314n

 DSC7335n

 DSC7317n

 DSC7340n