Дорогі колеги, ветерани й учасники війни!
З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дозвольте висловити Вам глибоку повагу та сердечні вітання!
Ці свята, в яких злилися воєдино душевний біль про непоправні втрати і величезна радість Великої Перемоги - особливі, надзвичайно важливі та хвилюючі для кожного з нас. Ми  відзначаємо їх як данину пам’яті і глибокої поваги славним захисникам вітчизни, всім, хто самовіддано та героїчно наближав довгоочікувану Перемогу. Проходять десятиліття, змінюються покоління, але Велика Перемога, як символ національної гордості, військової слави і доблесті нашого народу, залишається навічно вписаною в героїчний літопис Вітчизни! Це те, що об'єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань. Завойована старшими поколіннями Перемога і сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі і йти вперед.
Низький уклін і найщиріші слова подяки Вам, наші дорогі ветерани, і всім трудівникам, які кували Перемогу в тилу, за Ваш великий, безсмертний подвиг, за Вашу силу духу і мужність! Бажаю Вам міцного здоров'я, миру, добра і благополуччя!
 
8 90518
 
З Днем пам’яті та примирення та Днем Великої Перемоги!
 
З повагою,
генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»
Сабатович Д.А.
 
Голова Профкому
Ларін Д.А.