20 травня - Всесвітній день метрології (World Metrology Day)
День обраний в ознаменування підписання 20 травня 1875 р. в Парижі, на міжнародній дипломатичній конференції, знаменитої «Метричної Конвенції» (Metre Convention), на основі якої була створена міжурядова Міжнародна організація мір і ваг.  Надалі це стало підставою для створення Міжнародного бюро мір і ваг (International Bureau of Weights and Measures, BIPM).
Нині організація налічує більше п’ятдесяти держав-учасників. Це дозволило закласти фундамент єдиного метрологічного простору в усьому світі. Цей договір є підставою для забезпечення цілісності світової системи вимірювань, яка лежить в основі наукових відкриттів, інновацій, промислового виробництва і міжнародної торгівлі, сприяючи поліпшенню якості життя людей і захисту навколишнього середовища.
 
Цьогоріч девіз урочистої події: "Constant evolution of the International System of Units – Невпинна еволюція Міжнародної системи одиниць (SI)".
 
Day of Metrology
 
Дана тема була обрана в зв'язку з майбутнім затвердженням на Генеральній конференції з мір та ваг, котра відбудеться в листопаді 2018 року, деяких з найбільш значущих змін, які коли-небудь торкалися Міжнародної системи одиниць (СІ). Заплановані зміни спираються на результати досліджень нових методів вимірювань, проведених з використанням еталонів, заснованих на квантових ефектах. Реалізація одиниць Міжнародної системи (СІ) буде відбуватися виходячи з їх визначень, кожне з яких прив'язується до відповідного закону фізики. Завдяки цьому буде забезпечена можливість використовувати майбутні досягнення метрології та науково-технічного прогресу для задоволення потреб користувачів на багато років вперед.
 
 
Шановні метрологи, вдячний за Ваш високий професіоналізм, наполегливість і працелюбність. Бажаю міцного здоров’я і благополуччя, успіхів на професійній ниві та злагоди у родині! Ніколи не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до поставленої мети, натхнення та плідної праці на благо України. Нехай усі Ваші вимірювання завжди будуть точними! Будьте закохані в свою роботу і нехай вона приносить лише задоволення!
 
З повагою, 
генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»
Сабатович Д.А.