Знову Коблево! Знову футзал! І знову перемога!

Змагання за програмою 25-ї ювілейної Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту добігли кінця. Наполегливість та любов до спорту команди з футзалу  ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» вкотре принесли нам перемогу!

Детальніше...

3 вересня у Коблево фінішував Відкритий Кубок ВФСТ «Україна» з футзалу, де за чемпіонське звання змагалось 6 команд із різних куточків країни. ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» не може стояти осторонь таких масштабних турнірів. У нелегкій боротьбі, гордість нашого підприємства – команда з міні-футболу, виборола омріяну перемогу та стала володарем Кубку!

У неділю, 14 червня, завершився фінальний етап Чемпіонату Київської футзальної ліги 2019-2020. Цьогоріч команда ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» змагалась за чемпіонство у Вищій лізі турніру, котре здобула віртуозно та з колосальним відривом від команд-суперників. Тож вітаємо наших спортсменів з черговим «золотом», зичимо здоров’я, феєричних голів, красивих ігор та нових перемог!

Пишаємось!!!

23 листопада 2019 року о 16.00 год. відбудеться четверта гра поточного сезону Київської футзальної ліги (КФЛ) – УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ – Тератек.

Чекаємо на наших дорогих вболівальників у спорткомплексі НУХТу (пр. Науки, 29а).

2 листопада 2019 року стартував новий сезон у Київській футзальній лізі (КФЛ).

Гра між командами УМТС – Десна відбудеться 17 листопада, о 9.55 в спорткомплексі НУХТу (пр. Науки, 29а).

У Київській футзальній лізі, де бере участь команда ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» настає час пік – це завершальний етап фінальної серії Суперліги. Відбірковий етап наша команда завершила на 1 місці, набравши в своєму активі 21 очко.