4 та 5 грудня 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбулося підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія» на тему: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях».

Детальніше...

22 листопада 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся семінар «Державне регулювання безпечності НЕХАРЧОВОЇ продукції. Оцінка відповідності засобів вимірювальної техніки. Технічні умови України. Необхідність їх застосування на сучасному виробництві».

Детальніше...

21 листопада 2018 року на базі ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" відбудеться науково-технічний семінар на тему

"Вимірювання натягу тросів і канатів у спорудах і конструкціях. Метрологічне забезпечення і безпека".

Участь у семінарі безкоштовна.

Початок семінару о 10:00.

ПРОГРАМА семінару.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: (044) 526-36-89 Анна Ковальчук.

ВІТАЄМО ВСІХ!

16 листопада 2018 року Генеральна конференція з мір та ваг Метричної Конвеції одностайно прийняла резолюцію, яка затвердила визначення одиниць системи SI через фундаментальні фізичні сталі: константи Планка, Джозефсона, Холла, Больцмана, елементарний електричний заряд, швидкість світла у вакуумі.

Нобелівські лауреати, доповідачі Генеральної конференції, Клауцс фон Клітцинг та Вільям Філіпс визначили цю довгоочікувану подію, як найбільшу революцію після французької 1799 року!

Україну на конференції представляла офіційна делегація у складі: заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченка Ю.П., директора департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України Віткіна Л.М., генерального директора ДП ННЦ “Інститут метрології” Неєжмакова П.І. та заступника генерального директора з метрології, оцінки відповідності ЗВТ та наукової діяльності ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” Кузьменка Ю.В.

На виконання доручення Мінекономрозвитку України, Проектом міжнародної технічної допомоги, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується консорціумом під керівництвом GFA Consulting Group, на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»  7-8 листопада 2018 року відбувся семінар у сфері метрології, присвячений питанням регулювання в ЄС фасованих товарів та пляшок, що використовуються як мірні ємності.

Детальніше...