16 ноября 2017 года в ГП «Укрметртестстандарт» состоялось XII заседание Технического комитета стандартизации ТК 156 - «Приборы для измерений массы, силы, деформации и механических испытаний материалов».

На семинаре присутствовали, кроме, собственно организаторов - директора и специалистов научно-производственного института метрологического обеспечения измерений геометрических, механических и виброакустических величин ГП «Укрметртестстандарт» - еще более сорока специалистов в области стандартизации и метрологии из 23 ведущих предприятий Украины.

Детальніше...

9 листопада 2017 року Український науково-методичний центр оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії (УкрПРОДТЕСТ) ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» спільно з ТОВ «РЕАЛАБ» на базі підприємства  провели семінар на тему: «Розробка обернено-фазових методів аналізу у високоефективній рідинній хроматографії».

Детальніше...

ЗАПРОШЕННЯ НА СЕМІНАР

Шановні колеги!

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» 07 грудня 2017 року запрошує Вас і Ваших партнерів прийняти участь у семінарі «Правові та організаційні засади стандартизації в Україні. Державне регулювання безпечності нехарчової продукції. Оцінка відповідності - як надійний інструмент захисту від небезпечної продукції».

Семінар орієнтований на фахівців із стандартизації, метрології, якості; керівників випробувальних лабораторій; розробників документації (технічних умов, технологічних інструкцій тощо); інших зацікавлених осіб.

Детальніше...

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» радий повідомити, що в стінах нашого центру, на постійній основі, діятиме виставка Музею ваг, проекту групи компаній «Мир весов».

Даний захід присвячений механічним вагам, котрі використовувались на теренах нашої країни від Епохи  вікінгів до Радянського періоду. Вашій увазі будуть представлені ваги та гирі з найрізноманітніших куточків світу.

Детальніше...

19 жовтня 2017 року у  ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся семінар: «Державне регулювання належної якості та безпечності харчових продуктів. Правові та організаційні засади стандартизації в Україні. Шляхи вирішення проблемних питань, що виникають при перевірці технічних умов».

Семінар був орієнтований на фахівців із стандартизації та інших зацікавлених осіб всіх центрів стандартизації України!

Детальніше...