Державне підприємство «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ») проводить 14 червня 2018 року семінар на тему: «Державний ринковий нагляд за нехарчовою продукцією. Метрологічне забезпечення виробництва. Охорона праці на виробництві»

Запрошуємо:

  • відповідальних фахівців з якості нехарчової продукції;
  • фахівців із стандартизації, метрології;
  • керівників лабораторій;
  • розробників технічної документації (технічних умов тощо)
  • інших відповідальних осіб
Детальніше...
22-23 травня 2018 року запрошуємо Вас взяти участь у дводенному інформаційному семінарі «Системи управління якістю медичних виробів згідно з вимогами ISO 13485:2016»
 
Метою заходу є надання та обговорення актуальної інформації щодо виконання вимог стандарту ISO 13485:2016 та процедури підтвердження відповідності медичних виробів вимогам технічних регламентів. 
Детальніше...
Шановні колеги!
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» за участю представника відділу безпечності кормів Держпродспоживслужби та представника відділу держконтролю Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок м. Львів 24 травня 2018 року запрошує Вас і Ваших партнерів прийняти участь у семінарі «Державне регулювання безпечності КОРМІВ. Вимоги систем управління якістю та безпечністю для виробників кормів – ланок харчового ланцюга. Правові та організаційні засади стандартизації та метрології в Україні».
Детальніше...
19-20 квітня 2018 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся семінар з підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія» на тему: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях».
Детальніше...

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 19-20 квітня 2018 року підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія»

ТЕМА: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях»

Детальніше...