1-2 серпня 2018 р. на базі  ДП «Чернігівстандартметрологія» за підтримки ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся семінар на тему: «Уповноваження на право проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), що перебувають в експлуатації, та проведення оцінки відповідності ЗВТ згідно з вимогами Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Детальніше...

Шановні колеги!

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» за участю Держпродспоживслужби 22 серпня 2018 року проводить семінар на тему: «Європейський підхід до проведення державного контролю харчових продуктів в Україні. Випробування окремих забруднюючих речовин. Метрологічні вимоги до фасованих продуктів. Інформація на маркуванні, що може ввести в оману тощо».

Детальніше...

10 липня 2018 року в готелі «Інтерконтиненталь» (м. Київ) відбувся колоквіум на тему: «Екологічні та оздоровчі програми, пов'язані з Чорнобильською зоною відчуження», на якому були розглянуті результати реалізації проекту Європейського Союзу: «UA-Київ: NSI - здоров'я і екологічні програми навколо Чорнобильської зони відчуження: розробка, підготовка та координація проектів в галузі охорони здоров'я - 2012 / S141-234263».

Детальніше...

24 - 25 липня 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся семінар з підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців лабораторій на тему: «Підготовка до акредитації та аудит в лабораторіях відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017. Окремі вимоги до лабораторій. Менеджмент ризиків».

Детальніше...

Міжнародна конференція
«The Conference on Precision Electromagnetic Measurements (CPEM) - 2018»

8-13 липня 2018 р. у м. Парижі, Франція відбулася найпрестижніша міжнародна конференція з прецизійних електромагнітних вимірювань «The Conference on Precision Electromagnetic Measurements (CPEM) - 2018», організована LNE та Paris Observatory and the CNRS, у якій взяли участь працівники ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»: начальник науково-дослідної лабораторії відділу № 11 Карпенко С.Р., заступник начальника відділу № 29 Вендичанський Р.В., старший науковий співробітник відділу № 29 Ісаєв В.В. з доповідями за напрямками роботи відділів.

Детальніше...