Людей завжди хвилювали одвічні цінності: добро і зло, любов і щастя, честь і совість. Живучи в громаді, усі ми прагнемо до дружби, гарних стосунків та взаємодопомоги.  Що ж до лиха, то нам чомусь здається, що трапитись воно може з будь-ким, крім нас самих. І лише коли воно приходить, починаєш усвідомлювати наскільки крихке людське життя та якою незахищеною перед бідою може бути людина. Якщо ділити лихо на всіх, то й радості спільної стане більше. ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» ніколи не стоїть осторонь чужих проблем та потреб, а тому, цьогоріч, як завжди, ми знову трішки допомогли зимовій казці бути.
На прохання Голосіївської районної організації Товариства Червоного Хреста  України – добровільної гуманітарної громадської неприбуткової організації, яка безкоштовно надає медико-соціальну та гуманітарну допомогу сиротам, одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, ветеранам війни та праці, а також постраждалим від стихійного лиха або надзвичайної ситуації, та іншим соціально-незахищеним верствам населення, а також воїнам що знаходяться на лікуванні та реабілітації в шпиталях, родинам загиблих у зонах бойових дій, внутрішньо переміщеним особам тощо нашим підприємством було закуплено та передано 300 солодких новорічних подарунків. 
 DSC7563n
 
 DSC7575n
 
Крім цього, в рамках щорічних благодійних проектів, ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» вже вкотре, традиційно, силами своїх небайдужих працівників, передало Товариству Червоного Хреста України гуманітарну допомогу: одяг, взуття, книги, іграшки.
 
 DSC7545n
 
 DSC7557n
 
Тож  нехай кожна дитина відчуває себе захищеною, бажаною, повноцінною, а головне – щасливою! І не тільки в свята. А ми – дорослі, обов’язково про це подбаємо.