21 серпня 2017 р. у ДП “Укрметртестстандарт” відбулася робоча зустріч з делегацією Міністерства економіки і промисловості та Інституту стандартів Держави Ізраїль на чолі з паном Вочтелом, Уповноваженим із питань стандартизації, Директором управління стандартизації Міністерства економіки і промисловості Держави Ізраїль.
У зустрічі взяли участь Бровченко Юрій Петрович, Заступник Міністра Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Гіленко Олександр Петрович, в.о. директора департаменту технічного регулювання Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Метою зустрічі було ознайомлення з роботою державного підприємства та налагодження взаємовигідних стосунків між сторонами. Фахівці підприємства надали детальну інформацію про потужності та унікальні можливості ДП “Укрметртестстандарт” у галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності.
У ході візиту гості ознайомилися з випробувальними лабораторіями та виробничими можливостями Центру.
Керівник делегації Держави Ізраїль подякував за щирий і теплий прийом та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з ДП «Укрметртестстандарт».
 
 DSC4927n
 DSC4980n DSC4962n DSC5002n
 DSC5005n DSC5022n DSC5039n DSC5048n DSC5063n DSC5071n