Діяльність лабораторій в умовах нового законодавства в галузі метрології та оцінки відповідності

Детальніше

 

Шановні колеги та партнери!
Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем солідарності трудящих!
Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості! Бажаю Вам щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів!
Дякую усім людям праці за щоденну напружену роботу, відданість обраній справі, діловитість, уміння реалізовувати задумане на благо рідної країни.
Весняного тепла! Натхнення, творчої праці!
Нехай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Нехай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!
 
З повагою,
генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»
Сабатович Д.А.
Дорогі колеги, ветерани й учасники війни!
З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дозвольте висловити Вам глибоку повагу та сердечні вітання!
Ці свята, в яких злилися воєдино душевний біль про непоправні втрати і величезна радість Великої Перемоги - особливі, надзвичайно важливі та хвилюючі для кожного з нас. Ми  відзначаємо їх як данину пам’яті і глибокої поваги славним захисникам вітчизни, всім, хто самовіддано та героїчно наближав довгоочікувану Перемогу. Проходять десятиліття, змінюються покоління, але Велика Перемога, як символ національної гордості, військової слави і доблесті нашого народу, залишається навічно вписаною в героїчний літопис Вітчизни! Це те, що об'єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань. Завойована старшими поколіннями Перемога і сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі і йти вперед.
Низький уклін і найщиріші слова подяки Вам, наші дорогі ветерани, і всім трудівникам, які кували Перемогу в тилу, за Ваш великий, безсмертний подвиг, за Вашу силу духу і мужність! Бажаю Вам міцного здоров'я, миру, добра і благополуччя!
 
8 90518
 
З Днем пам’яті та примирення та Днем Великої Перемоги!
 
З повагою,
генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»
Сабатович Д.А.
 
Голова Профкому
Ларін Д.А.
Щороку, 28 квітня, у Всесвітній День охорони праці, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 в Україні відзначають День охорони праці.
«Захищене і здорове покоління» - такий девіз цьогоріч визначено Міжнародною організацією праці. Він збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, котрий святкується 12 червня.
Детальніше...