Нашому колезі, провідному інженеру з метрології науково-виробничого відділу МЗ вимірювань сили та об’єму рідини ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Леонову Георгію Іллічу, Євро-Азійське співробітництво державних метрологічних установ «КООМЕТ» присвоїло Почесне звання «Заслуженого метролога КООМЕТ»!
Детальніше...

Нашій колезі, начальнику науково-методичної лабораторії хроматографічних досліджень ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Левчук Ірині Володимирівні, ВАК України присвоїв науковий ступінь доктора технічних наук!

LevchykШановна Ірино Володимирівно, прийміть найщиріші вітання! Це, без перебільшення, знакова подія не тільки у Вашому особистому та професійному житті, але й у житті всього підприємства! Бажаємо Вам наснаги для підкорення нових вершин та втілення наукових ідей! Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх, розуміння та підтримка однодумців!

З повагою,

колектив ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

5 березня святкує свій ювілей з нагоди 60-тиріччя начальник Українського науково-методичного центру оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів, виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії (УкрПРОДТЕСТ) ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Володимир Костянтинович Семенович.

Детальніше...

Любі жінки!

Коли зима відступає і приходить весна, місяць березень разом з сонячними променями дарує своє чудове свято – Міжнародний жіночий день!
Хочеться побажати тільки позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров’я! Щоб негаразди оминали, а кожен день був приводом для нової радості! Нехай у Ваших будинках та душах буде тепло від любові, уваги та стабільності!

З 8 березня, дорогі берегині!

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                 Д.А. Сабатович

22 січня наш народ урочисто відзначає 100-ту річницю проголошення Акту Злуки (об’єднання у 1919 році східних і західних українських земель в єдину Соборну українську державу). Із року в рік, це величне свято – День соборності України – нагадує кожному, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу усім громадянам України здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                             Д.А.Сабатович