Традиційно, у ДП «Укрметртестстандарт» протягом листопада-грудня 2017р. відбулася щорічна спартакіада, яка включала в себе змагання із паверліфтингу - жим лежачи, настільний теніс та шахи.

Безумовними чемпіонами з паверліфтингу - жим лежачи стали: Довгань Василь та Чичерін Михайло, подолавши вагу у 90 та 140 кілограмів відповідно.

Серед тенісистів змагання проводились у трьох номінаціях: чоловіки, жінки та пари (мікси). Проте, цьогоріч, прекрасна половина людства брала участь і в чоловічому турнірі. Із 14 конкурсантів, у завзятій боротьбі, у фіналі, зустрілись минулорічні фіналісти, а саме: Полікарпов О. та Малинюк А., останній із яких отримав золото. Третє місце в чоловічих змаганнях з настільного тенісу посіла Каспарова В. Вона ж стала першою серед жінок, виборовши перемогу у срібної призерки Федорової І. та бронзової - Коваленко О. У номінації пари (мікси) було 8 пар учасників. До фінальних ігор дійшли Федорова І., Запісецький О. - золоті призери, Малинюк А., Бондар В. - другі та третє місце посіла пара - Полікарпов О., Коваленко О.

Генеральний директор ДП «Укрметртестстандарт» Д.А.Сабатович відзначив усіх переможців медалями, а золоті призери спартакіади отримали спортивні костюми. Що ж до шахового турніру, результати будуть відомі пізніше. Турнір ще триває.

Щиро вітаємо наших призерів та бажаємо нових спортивних звершень і міцного здоров'я!