Всіх метрологів, всіх без винятку організацій та підприємств, всіх, хто так, чи інакше має справу з вимірюваннями – всіх, всіх, всіх вітаємо з остаточним і повним приєднанням України до Метричної Конвенції!

Метрична Конвенція – угода на рівні голів держав підписана 20-го травня 1875 року. Це документ і водночас всесвітня організація, що об’єднує метрологічні системи 60 Країн Членів, до яких з 7-го серпня 2018 року належить Україна, та 42 країн - Асоційованих учасників Генеральної Конференції з Мір та Ваг. Функціонування цих систем під егідою та у складі Метричної Конвенції визначає точність та достовірність всіх вимірювань, де б та для чого б вони не здійснювались.

У листопаді цього року делегація України вперше за всю історію Конвенції братиме участь, як офіційний представник повноправної Країни Члена, у 26-му засіданні Генеральної Конференції з Мір та Ваг. Цьому засіданню випала історична місія затвердити нові визначення основних одиниць системи СІ, які базуються на природних фізичних константах, зокрема квантових!

Untitled 3