21 листопада 2018 року на базі ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" відбудеться науково-технічний семінар на тему

"Вимірювання натягу тросів і канатів у спорудах і конструкціях. Метрологічне забезпечення і безпека".

Участь у семінарі безкоштовна.

Початок семінару о 10:00.

ПРОГРАМА семінару.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: (044) 526-36-89 Анна Ковальчук.

На виконання доручення Мінекономрозвитку України, Проектом міжнародної технічної допомоги, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується консорціумом під керівництвом GFA Consulting Group, на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»  7-8 листопада 2018 року відбувся семінар у сфері метрології, присвячений питанням регулювання в ЄС фасованих товарів та пляшок, що використовуються як мірні ємності.

Read more ...

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 04-05 грудня 2018 року підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія»

ТЕМА: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях»

Read more ...

25-26 жовтня 2018 року у місті Кишинів (Республіка Молдова) відбулась робоча зустріч заступника генерального директора з метрології, оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки та наукової діяльності Державного підприємства «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» Ю.В. Кузьменка з представниками Національного інституту метрології (НІМ) Республіки Молдова.

Read more ...

23-24 жовтня 2018 року ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» провів підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців підприємств харчової галузі на тему: «Планування та проведення внутрішніх аудитів системи управління безпечністю харчових продуктів на відповідність вимогам ДСТУ ISO 22000:2007».

Read more ...