22-23 травня 2018 року запрошуємо Вас взяти участь у дводенному інформаційному семінарі «Системи управління якістю медичних виробів згідно з вимогами ISO 13485:2016»
 
Метою заходу є надання та обговорення актуальної інформації щодо виконання вимог стандарту ISO 13485:2016 та процедури підтвердження відповідності медичних виробів вимогам технічних регламентів. 
Read more ...
19-20 квітня 2018 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся семінар з підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія» на тему: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях».
Read more ...

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 19-20 квітня 2018 року підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія»

ТЕМА: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях»

Read more ...
Шановні колеги!
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» за участю представника відділу безпечності кормів Держпродспоживслужби та представника відділу держконтролю Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок м. Львів 24 травня 2018 року запрошує Вас і Ваших партнерів прийняти участь у семінарі «Державне регулювання безпечності КОРМІВ. Вимоги систем управління якістю та безпечністю для виробників кормів – ланок харчового ланцюга. Правові та організаційні засади стандартизації та метрології в Україні».
Read more ...
27 березня 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» за участю представників Групи компаній «Новатор» та ДУ «Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва НАМН України» відбувся семінар для фахівців харчової галузі на тему: «Мікробіологічний контроль харчових продуктів. Охорона праці на виробництві. Якість харчової продукції - запорука розвитку сучасного підприємства. Практичні питання».
Read more ...