15 січня 2019 р. відбудеться друге засідання міжсекторальної групи призначених Мінекономрозвитку органів з оцінки відповідності згідно з Технічним регламентом щодо неавтоматичних зважувальних приладів, Технічним регламентом засобів вимірювальної техніки та Технічним регламентом законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі – міжсекторальна група).

Read more ...

Шановні колеги!

ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" 24 січня 2019 року проводить семінар на тему:

«Новини законодавства та актуальні питання для підприємств харчової галузі. Метрологічні вимоги до фасованих продуктів. Інформація на маркуванні згідно з новими вимогамиОхорона праці на сучасному підприємстві».

Read more ...

19 грудня 2018 р. в ДП «Укрметртестстандарт» відбулось заключне у 2018 р. засідання ТК 90 «Засоби вимірювання електричних і магнітних величин» з таким порядком денним:

Read more ...

У продовження новорічно-різдвяних гарних справ ще один важливий благодійний задум ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» виконано!

Завдяки адміністрації, профкому та небайдужим працівникам нашого підприємства, цьогоріч було зібрано та передано комп’ютер, одяг, взуття, іграшки, книги та канцтовари одразу до двох дитячих закладів: спеціальної школи-інтернату №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва та інклюзивно-ресурсного центру для дітей з обмеженими можливостями м. Коростишів.

Read more ...

Неспинно плине час, на зміну весні приходить літо, котре швидко та непомітно трансформується в осінь. І ось вже знову в свої права вступила зима. Чимдуж чаклує, замітає сіру сумну землю білим пухнастим снігом, вкриває голі замерзлі віти дерев, немов турботлива матуся, поспішаючи до новорічних свят створити відчуття дива в серці кожного з нас. Природа намагається. І ми мусимо. Хоча би на хвилинку зупинитись, відволіктись від безкінечної буденної метушні, дозволити собі згадати про свої мрії та сподівання на краще, обов’язково побачити дорогу до нього, знайти в собі багато позитивної енергії, щоби іти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітних подій, створюючи щось своє, сяюче, добре.

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» в рамках щорічних благодійних проектів, на прохання Голосіївської районної організації Товариства Червоного Хреста України – добровільної гуманітарної громадської неприбуткової організації, яка безкоштовно надає медико-соціальну та гуманітарну допомогу сиротам, одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, ветеранам війни та праці, а також постраждалим від стихійного лиха або надзвичайної ситуації, та іншим соціально-незахищеним верствам населення, а також воїнам, що знаходяться на лікуванні та реабілітації в шпиталях, родинам загиблих у зонах бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, закупив та передав солодкі новорічні подарунки.

Хочеться, щоб кожен із нас втілив у життя хоча б одну дитячу мрію. І тоді, озираючись на те, що встигли зробити в році, який минає, ми посміхнемось, згадавши чиїсь щасливі очі.

Read more ...