12 листопада чудова людина, справжній чоловік, найнадійніший і найкращий керівник -
генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» -  Дмитро Артемович Сабатович святкує ювілей з нагоди свого 50-тиріччя!

Дорогий наш, сильний, розумний, гарний, добрий, хоробрий в такий яскравий і барвистий день – День Вашого народження – хочеться побажати, щоби чудовий пазл життя складався виключно із шматочків щастя і утворював загальну картину радості й успіху. Нехай усі його щасливі частинки будуть приклеєні один до одного міцним здоров'ям, а з кожним новим днем народження їхня кількість тільки зростає! Нехай удача Вас любить, любов надихає, натхнення штовхає на великі вчинки! Бажаємо позитивних барвистих емоцій! Щоб мрії збувались і поруч завжди були вірні друзі, рідні та близькі, які підтримають у будь-яку хвилину. Щодня радуйте нас своєю променистою посмішкою і прекрасним настроєм, а ми обіцяємо Вам неодмінно в цьому допомагати!

З повагою та любов’ю,
колектив ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»

Шановні колеги та партнери, дорогі українці!

14 жовтня ми відзначаємо два славетних свята – Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України!

Подвиги захисників Вітчизни — це та велика і велична правда історії. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим пращурам!

Від щирого серця бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, злагоди, міцного здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і сподівань, високих досягнень у нелегкій праці, радості та добра!

 

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                           Сабатович Д.А.

Державне підприємство «Всеукраїнський державний науково-виробничий центp стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів», ДП «Укрметртестстандарт», — це 116 років високопрофесійного сумлінного служіння суспільству у забезпеченні точності вимірювань, достовірності результатів випробувань, розробки і додержання стандартів, захисту інтересів кожної людини і суспільства в цілому.

Read more ...

Шановні колеги!

Сердечно вітаю Вас з Днем працівників стандартизації та метрології України та Всесвітнім днем стандартів!

Щиро бажаю Вам і Вашим сім’ям мирного неба, міцного здоров`я, щастя, добробуту, творчого натхнення та утвердження високих стандартів життя на благо українського народу.

Стандартизація, метрологія, сертифікація (оцінка відповідності) – це фундаментальні складові технічного регулювання, надійна основа для захисту прав споживачів та стабільного розвитку держави. Стандарти відіграють важливу роль у міжнародній торгівлі, захисті довкілля, в удосконаленні програм безпеки і охорони здоров’я, розвитку економіки країни.

Саме від Вашого вкладу в розвиток галузі залежать темпи впровадження нових технологій у промисловості, розроблення та виробництво високоякісних видів продукції. Завдяки Вашій праці урізноманітнюється і розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів та послуг.

Наснаги Вам, сил та наполегливості!

Зі святом!

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                   Д.А. Сабатович                                                      

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

Взятий Україною курс на інтеграцію з законодавством Євросоюзу вимагає від виробників нового, жорсткого підходу до контролю якості харчової продукції відповідно до вимог регламентів і директив Європейського союзу. Особливо це відноситься до перевірки продукції на вміст харчових алергенів.

Лабораторний контроль на наявність алергенів в харчовій продукції під час експорту та продажу на внутрішньому ринку України є важливою ланкою для підтвердження безпечності продукту для здоров’я людини.

Read more ...