16 серпня 2017 року Національне агентство з акредитації України (НААУ) стало підписантом Багатосторонньої угоди про взаємне визнання Міжнародного форуму з акредитації (IAF MLA)  у наступних сферах акредитації:

  • cертифікація продукції – ISO/IEC 17065,
  • сертифікація персоналу – ISO/IEC 17024,
  • сертифікація систем менеджменту – ISO/IEC 17021-1 (сфери ISO 9001 та ISO 14001).

Шановні замовники!

Відтепер сертифікати відповідності на системи управління якістю за ДСТУ ISO 9001 та на системи екологічного керування за ДСТУ ISO 14001, видані органом з сертифікації ДП «Укрметртестстандарт», мають такий самий міжнародний статус, як і інших органів з сертифікації країн – членів IAF MLA, серед них такі, як Veritas, SGS, TUV та інші, філіали яких функціонують в Україні.

Інформацію щодо дійсного статусу НААУ в IAF можна побачити на сторінці IAF за посиланням: http://www.iaf.nu/articles/IAF_MEM_Ukraine/502

Шановні колеги, партнери!
Щиро вітаю Вас зі святом Незалежності нашої Батьківщини!
День Незалежності – найважливіше державне свято України - символізує національну єдність і нашу відповідальність за майбутнє країни. Нині Україна святкує свою 26-річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні!
У цей урочистий день щиро зичу нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання - побудови заможної демократичної процвітаючої України!
Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай кожен день нашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а наші добрі справи примножать славу рідної України.
Слава Україні!
 
З повагою,
Генеральний директор 
ДП «Укрметртестстандарт»          Д.А.Сабатович
20 травня 2017 р. світова спільнота святкуватиме Всесвітній день метрології під гаслом: "Measurements for transport - Вимірювання для транспорту". Діяльність ДП «Укрметртестстандарт» безпосередньо пов’язана із цією галуззю – через засоби та методи вимірювання швидкості транспортних засобів, питомого коефіцієнта сили світла дорожніх знаків та дорожньої розмітки, складу вихлопних газів автомобілів, зважування транспортних засобів, виявляння стану алкогольного сп’яніння водіїв тощо. 
Дорожньо-транспортні пригоди з важкими наслідками для життя та здоров’я людей дуже часто трапляються з вини нетверезих водіїв. Через це вкрай важливо виявляти стан алкогольного сп’яніння у водіїв за допомогою спеціальних засобів вимірювання, які зазвичай називають  «алкотестерами». 
Read more ...
Начальник центру: Юлія Володимирівна Гілевіч

Щорічно 1-го вересня відзначається свято «День знань». Перший осінній день, коли починається новий навчальний рік у всіх українських школах, середніх і вищих навчальних закладах. Для багатьох з нас це свято залишається хвилюючим і незабутнім, коли ми бачимо наших дітей дорослішими, гордо крокуючими з букетами квітів до школи в нових шкільних формах, з учнівськими ранцями, портфелями, заповненими зошитами, книгами та яскравим шкільним приладдям.

Read more ...

Я радий надати вам цей Брендбук, який допоможе всьому співтовариству метрологів відзначити перевизначення Міжнародної системи одиниць (Sі). На момент написання роботи ми очікуємо, що це станеться, коли Генеральна конференція з Мір та Ваг (ГКМВ) збереться в листопаді 2018 року. Робота, необхідна для досягнення цієї мети, зайняла багато років і була насправді міжнародними зусиллями. Універсальність доступу, який вона дозволить, була метою для «метричної системи», історія якої налічує понад 200 років.

 

Мартін Дж.Т. Мілтон (Martin J.T. Milton), Директор ВІРМ, Павільйон Бретю, Севр, Франція

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Page 1 of 2