Любі жінки!

Вітаю вас з чудовим жіночим святом - 8 Березня!
Це красиве свято на початку весни приходить до нас, коли все оживає та розквітає, з’являється перше тепло. Нехай це тепло оселиться у ваших домівках і душах. Без Вас, милі наші, не було б стільки світла і любові. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і гарних справ.

Від усієї душі бажаю Вам спокою і миру, чудового настрою, радості, щастя!
Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових успіхів і перемог!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ

Як повірити квартирні лічильники води

Відповідно до пункту 7 статті 3 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" сферою законодавчо регульованої метрології є визначені цим Законом види діяльності, щодо яких з метою забезпечення єдності вимірювань та простежуваності здійснюється державне регулювання стосовно вимірювань, одиниць вимірювання та засобів вимірювальної техніки. Наприклад, до сфери законодавчо регульованої метрології належать торговельно-комерційні операції та розрахунки між покупцем (споживачем) і продавцем (постачальником, виробником, виконавцем), у тому числі під час надання транспортних, побутових, комунальних, телекомунікаційних послуг, послуг поштового зв’язку, постачання та/або споживання енергетичних і матеріальних ресурсів (електричної і теплової енергії, газу, води, нафтопродуктів тощо).

Read more ...

Шановні колеги, партнери!

У День Збройних сил України від щирого серця бажаю міцних сил і незламної віри, бравих ідей і добрих надій, впевнених планів і удачі, незгасного оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. Бажаю кожному захиснику і кожній захисниці повернутися додому живими, неушкодженими і принести з собою перемогу!

Слава Україні! Слава нації! Дякуємо ЗСУ!

З повагою,
Генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро Сабатович

Шановні колеги та партнери!
Сердечно вітаю Вас із прийдешніми
новорічними святами та Різдвом Христовим!
У новий рік ми входимо із новими сподіваннями - на добрі зміни для своєї рідної землі, на краще майбутнє для себе та своєї родини.                       
Бажаю всім нам, щоб цей рік став для нас роком миру, процвітання і здійснення найзаповітніших мрій! У ці світлі свята зичу Вам міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. 
Нехай осяйна різдвяна зоря Божою благодаттю об’єднає всіх нас і принесе у кожну родину здоров’я, щастя, радість, любов та омріяну Перемогу!
З  Новим роком та Різдвом Христовим!
З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ

Шановні колеги та партнери!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні моменти новітньої історії України. Події 2004 та 2013 років – дали старт формуванню нового покоління Героїв, підняттю патріотичної свідомості, можливості жити в новій державі.

Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам та захисницям української державності, що беруть участь у військових діях. Низько вклоняємося всім, хто віддав своє життя за свободу та гідність, за незалежність та суверенність Вітчизни.

Сьогодні ми вшановуємо громадянський подвиг, відданість і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстоюючи наш вибір та національні інтереси. Ми проходимо екзамен на істинну незалежність України, і розуміємо, що вона починається з внутрішньої свободи й гідності кожного. Тому бажаю вам, дорогі колеги, мужності, сили та найшвидшої Перемоги.

Слава Україні!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»        Дмитро САБАТОВИЧ